Moravský pohár Vysoké mýto 15-17.4.2016

Na druhý podnik Moravského poháru nás hostil okruh ve Vysokém Mýtě. V sobotu nás jen překvapil únik oleje, z jedné motokáry třídy Honda, který narušil celý program až do oběda.
Našim jezdcům se velmi dařilo a to i v kategorii Easy 60, kde opět vybojoval druhé místo Josef Knopp, za ním na třetím místě Karel Kováč a následujíc Václavem Chovancem,který obsadil místo šestnácté.
Ještě o něco lépe se nám dařilo v odnoži Easy 60 Mladí. Tam první místo obsadil Tobiáš Werner, třetí místo Jiří Skopalík, čtvrté Tomáš Rosypal a desáté místo Matyáš Puršl.
Nyní startovala Nela Mičánková v kategorii OPEN s motorem OK a dojela na jedenáctém místě.
V kategorii KZ2 nejlépe dojel Dominik Stříteský na čtvrtém místě, Dominik Javůrek po nevydařeném víkendu na místě pátém a Jakub Talaš na místě šestém.

Okruh ve Vysokém Mýtě z pohledu Dominika Javůrka.

Děkujeme Rostislavu Podhorovi za fotografie z víkendu.