Moravský Pohár & Mistrovství Slovenska Třinec 11.-12-7. 2020

Neuběhly ani 2 týdny a my se opět vracíme za volanty. Tentokrát byl na programu druhý závod MP&MSR v Třinci, kde se poprvé jela nová verze okruhu STEEL RING FAST. Ta nabízí rychlejší kola a více míst na předjíždění. Naši jezdci si zde vedli následovně:

V EASYKART 60 opět potvrdil svoji rychlost náš Tomáš Rosypal, který si vynahradil vítězství, které mu uteklo na Slovakia Ringu. Vyhrál zde po těsném souboji o 15 bodů a stává se tak lídrem šampionátu.

V EASYKART 60 – MLADÍ si pro krásné druhé místo dojel David Rosypal, těsně následovaný třetím Sebastianem Mičkerem. Pro Sebastiana to bylo první úplně první pódium v Easykart 60 a my věříme, že jistě nebylo poslední. Na čtvrtém místě zde dokončil Andrii Kruglyk.

V kategorii KZ2 nás tento víkend zastupoval opět Michal Pražák, kterého doplnil mistr České republiky Dominik Javůrek. Celý víkend si byli tito dva jezdci velice blízko. V kvalifikaci obsadili první řadu v pořadí Javůrek/Pražák s rozdílem 3 setin sekundy. První závod dojeli ve stejném pořadí. Druhý závod se podařil Michalovi, který dokončil na druhém místě. Dominik byl kvůli penalizaci odsunut na 4.místo. Poslední závod se jel opět v režii našich dvou jezdců, kteří nikomu nedali šanci. Michal Pražák si zde dojel pro své druhé vítězství v KZ2. Dominik díky 4.místu v předchozím závodě obdržel pohár za 3.místo.