Moravský Pohár & Mistrovství Slovenska Bruck an der Leitha 27.-29.9.2019 / KONEC SEZÓNY

Poslední zářijový víkend se uskutečnil poslední podnik Moravského poháru v rakouském Brucku. Prosluněný pátek naznačoval další krásný víkend, ale sobota přinesla velkou větrnou a deštivou nadílku. Všechny tréninky, kvalifikace i první závody byly odjety na mokré trati a byli tu ti, kterým se dařilo a ti, kteří naopak úplně propadli.

V kategorii Easykart 50 nás zastupoval Vojta Košťál, který se umístil na 5.místě.

V kategorii Easykart 60 už bylo rozhodnuto a náš Tomáš Rosypal byl celkovým vítězem. A i zde potvrdil svou letošní dominanci v této kategorii, když s přehledem vyhrál mokrý závod, v dalším se umístil 2. a v posledním 3. Dojel si tím i pro vítězství v tomto závodě a Vojta Růt si zde dojel pro celkové třetí místo. V kategorii Easykart 60 MLADÍ si zde dojel pro 4.místo David Rosypal, který se tam umístil i v celkovém pořadí a pro 6.místo si dojel Zdeněk Bábíček.

V Easykart 100 jsme zde měli tříčlenné zastoupení. Richard Horký, který se umístil na 3.pozici, Filip Bartoš, který se umístil 5. a Radim Guichen, který do závodu ze zdravotních potíží nenastoupil.

Michal Pražák přijel do Brucku bojovat v kategorii KZ2 bojovat o celkové 3.místo. Poměrně úspěšný závod, který Michal dokončil na 6.místě ovšem nestačil na porážku Martina Konopky a v celkové pořadí za ním zaostal o 6 bodů.

To by byl již definitivní konec sezóny 2019 v České republice. Náš tým ovšem ještě čekají dvě výzvy a těmi jsou Easykart GRAND FINALS v Sieně a EURO EASYKART FINALS v Ale.

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"