Moravský pohár Bruck 1.4 – 3.4.2016

Motokárový seriál Moravský pohár započal sezónu 2016 na rakouském okruhu v Brucku, při účasti až 150ti jezdců. Z týmu Spirit Racing se účastnilo celkově 7 jezdců a to z kategorií Easy 60 (4 jezdci), KZ2 (2 jezdci) a Easy 100 (1 jezdec).
V kategorii Easy 60 se skvěle dařilo Josefu Knoppovi, který obsadil 2. místo za Adamem Kowalskim o pouhý jeden bod. Dále v kategorii Easy 60 se hezky umístil Karel Kováč na 4. místě, Jiří Skopalík na 7. místě a Tomáš Rosypal na 11. místě.
V KZ2 se nejlépe umístil Dominik Javůrek na celkovém 3. místě a Jakub Talaš na 8. místě.
Michal Pražák v kategorii Easy 100 nebyl bodovaný, přesto nesbíral kvanta zkušeností do dalších závodů, kterých se bude účastnit.

Na jedno kolo z okruhu se můžete podívat z pohledu Dominika Javůrka z třídy KZ2.