Czech Kart Open Vysoké Mýto 17.-19.5. 2019

Při druhém podniku MČR motokár 2019 ve Vysokém Mýtě se sešlo na startu na 210 jezdců a byly také poprvé použity Led vlajky. Nejpočetnější kategorií byla Easykart 60 (30 jezdců) kde v superfinále  zvítězil Jan Čermák. druhé místo vybojovala naše Karolína Vančíková a stupně vítězů doplnil Martin Tóth. Dále se umístil 5.Matyáš Puršl, 6.Tomáš Rosypal, 7.Vojtěch Růt, 12.Tomáš Vančík, 15.David Rosypal, 20.Zdeněk Bábíček, 25.Sebastian Mičker a 28.Martin Guichen.

Ve třídě Easykart 100 zvítězila Michelle Jandová  před Filipem Škorpíkem a Petrem Kačírkem jr. Nepříjemnou kolizi měli Jiří Zbožínek a Jiří Skopalík, kteří s sebou vzali ještě Filipa Karnolda a Tomáše Nováka. Za špatný start byl potrestán 10s penalizací Maxmilian Zimin, Jiřímu Skopalíkovi bylo přičteno 5s za nárazník. Finální pořadí vypadalo takhle: 2.Filip Škorpík, 4.Richard Horký, 5.Radim Guichen, 7.Maximilian Zimin, 9.Jiří Skopalík, 10.Filip Bartoš.

V kategorii KZ2 opět zvítězil Dominik Javůrek a upevnil tak své vedení v čele šampionátu. Michal Pražák Superfinále dokončil na 6.místě a na stejném místě je také umístěn v celkovém pořadí. Jirka Leskour dokončil Superfinále na 11.pozici a v šampionátu se nachází na 14.pozici.