Czech Kart Open Písek 7.-9.6. 2019

Na startu třetího podniku Czech Kart Open v Písku se sešlo za slunečného počasí na 200 jezdců. A my se opět neztratili!

V Superfinále Easykart 60 zvítězil  Jan Čermák před Karolínou Vančíkovou a Maxmilianem Karhanem. Dále pak byl 5.Tomáš Rosypal, 6. Vojtěch Růt, 8. Tomáš Vančík, 10. Matyáš Puršl, který se propadl díky 5s penalizaci za spadený nárazník, 15. David Rosypal, 19. Zdeněk Bábíček, 22. Sebastian Mičker a 24. Martin Guichen. Na startu bylo 28 jezdců.

V Superfinále Easykart 100 zvítězil Jiří Zbožínek poté, co Filip Škorpík kolidoval v posledním kole a propadl se na 6. místo. Nakonec tedy nejlépe umístěným jezdcem byl 4. Max Zimin. Dále pak 6. Filip Škorpík, 8. Richard Horký, 11. Jiří Skopalík, který kolidoval s Karnoldem v prvním kole, 13. Radim Guichen, 15. Václav Chovanec a 16. Filip Bartoš.

V kategorii KZ2 měl současný lídr pořadí, Dominik Javůrek, jisté problémy. V první jízdě zadřel motor, druhou jízdu vyhrál a Superfinále dokončil po těsném souboji s Jakubem Talašem na druhém místě. Michal Pražák po nepovedených startech dokončil na 7 a 4 místě. V Superfinále se Michal otočil ze 6.místa a skončil 15. Jiří Leskour dokončil na 11. místě.