CZECH KART OPEN CHEB 24.-26.7. 2020

Po velmi dlouhé zimní pauze, která byla prodloužená koronavirovými opatřeními, se nám vrací i Mistrovství České republiky Czech Kart Open. To se odehrálo již tradičně v kartareně v Chebu. Celý víkend nás provázelo krásné slunečné počasí a poměrně vysoké teploty. A naši jezdci si vedli následovně:

V kategorii Easykart 60 byl nejrychlejší Tomáš Rosypal těsně následovaný dalším naším jezdcem Tomášem Vančíkem. Tito dva doslova ovládli tuto velmi obsazenou kategorii a odchází z Chebu jako lídři šampionátu. Dál to byl David Rosypal na 6.místě, Andrii Kruglyk na místě 7., Sebastian Mičker na 14.místě, 16. Byl Zdeněk Bábíček, Miloš Divič na 17.místě a na místě 19. To byl Martin Guichen

V Kategorii Easykart 100 opanovala závody výhradně slečny. První byla Eliška Bábíčková před druhou Karolínou Vančíkovou, která si zapsala i nejrychlejší kolo závodu. Dále to byl 5. Vojta Růt, Matyáš Puršl na místě 8., Jiří Skopalík 10., Filip Bartoš 11. a 12. Se umístila Petra Bábíčková.

V kategorii KZ2 se nejlépe umístil Dominik Javůrek, který se umístil druhý. Na devátém místě se umístil Michal Pražák, 11. Richard Horký, 14. Byl Jiří Leskour a 15. Vojtěch Kůrka.

Nás teď čeká Moravský pohár v rakouském Brucku a pak další MČR v Písku.